Hakkımızda

Biz kimiz?

“Depan” markası Kardelen Biyoteknoloji Firmasının tescil ettirmiş olduğu geleneksel ve tamamlayıcı tıp alanında yer alan, insan sağlığına doğal yollarla fayda sağlayan gıda takviyeleri, kişisel bakım ürünleri, katı ve sıvı gıdalar, kremler ve benzeri ürünlerin yer aldığı bir online platformdur.

Kardelen Biyoteknoloji İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. firması 2018 yılında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde (ADÜ-TEKNOKENT) KOSGEB desteğiyle girişimci bir akademisyen tarafından kurulan bir Start-Up firmasıdır. Firmanın alt yapısı KOSGEB İLERİ GİRİŞİMCİLİK desteği ile kurulmuştur. Firma bünyesinde Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji alanında özellikle Yerli ve Milli üretim niteliği olan, ülkemizde henüz üretilmeyen ürünlerin tasarlanması, geliştirilmesi ve üretilmesi üzerine odaklanılmaktadır.

YUTEG Biyoteknoloji İlaç ve Gıda Takviyeleri Limited Şirketi üniversite-sanayi işbirliğinden güç alan ve gıda, sağlık, kozmetik ve tekstil sektörlerinin biyoteknoloji ile ilişkili olduğu konularda ARGE çalışmaları yapan bir firmadır. YUTEG firması tarafından “Vitamin Takviyeli Cilt Besleyici Krem Geliştirilmesi” amacıyla hazırlanan Ar-Ge fikri KOSGEB ARGE İnovasyon projesi kapsamında desteklenmeye hak kazanmıştır. Bu kapsamda krem sentez çalışmaları, mikrobiyolojik bozulma ve etkinlik testleri ve insan deri hücrelerini tahriş edip etmeyeceğini öngörmek için in vitro sitotoksisite testleri yapılmaktadır. 

Kardelen Biyoteknoloji ve YUTEG Biyoteknoloji firmaları Ar-Ge ve Ür-Ge faaliyetlerinde çözüm ortağı olarak çalışan kardeş firmalardır.

DevitaleSplus ürünümüz akasya gamı ve C vitaminine ilaveten düşük dozda L-Karnitin içeren bir gıda takviyesidir. Kesinlikle bir ilaç değildir. Kardelen Biyoteknoloji Firması DevitaleSplus ürününün Ege ve Akdeniz Bölge Distribitörüdür.  Yeni ürünlerin geliştirilmesi ve mevcut ürünlerin çeşitlendirilmesi ile ilgili laboratuvar ve klinik Ar-Ge /Ür-Ge faaliyetleri devam etmektedir. 

Kardelen Biyoteknoloji firması DevitaleSplus Distribitörlüğünü “Depan” çatısı altında Peron Medya firmasının internet çözümleri ve SoleConcept Firmasının laboratuvar alt yapı çözümleri ile ortak faaliyetlerle yürütmektedir. 

Bayimiz olun!

İletişim için butona basınız